°C 4

'Mrak u Zaprešiću': Olujno nevrijeme i udar groma prekinuli dvoboj s Lokosima

25.08.2019.

Pomalo kaotična situacija u Zaprešiću na dvoboju šestog kola HT Prve lige dovela je do prekida i odgode utakmice Intera i zagrebačke Lokomotive, kod početnog rezultata (0:0).

U finišu prvog dijela, nakon 40-ak minuta igre, sudac Mario Zebec morao je zbog nestanka električne energije i gašenja reflektora prekinuti dvoboj.

Obilna kiša i grmljavinsko nevrijeme doveli su do kvara na instalacijama te čak i manjeg požara u krugu stadiona u Zaprešiću.

Utakmica će biti nastavljena u nedjelju od 16 sati.

Toplaku su u početnoj postavi zaigrali Frelih, Bosec, I. Čeliković, Soldo, Tatomirović, Vego, Mlinar, Postonjski, Mazalović, Conev i Serderov. Inter je imao dvije velike prilike, ali je Grbić obranio udarac Serderova, dok je Mazalović pogodio okvir gola. Soldo je u 29. minuti zaradio javnu opomenu...

U subotu su Slaven Belupo i Varaždin odigrali bez pobjednika (1:1), dok se u nedjelju još sastaju Gorica i Istra 1961 te Osijek i Hajduk. Derbi Dinama i Rijeke odgođen je zbog europskih obveza naših klubova.

(Foto: NK Lokomotiva)