°C 7

Kurilovec preokretom u nastavku slavio kod Bistre

06.06.2021.

U drugoj utakmici pod vodstvom Tihomira Perekovića nogometaši Kurilovca stigli su i do druge pobjede. Na gostovanju kod Bistre, koju s klupe vodi Damir Grlić Cico, Kurilovčani su slavili s 3:2, velikim preokretom u nastavku utakmice.

Domaćin je golom Kunštića u prednosti bio od osme minute, ali u posljednjih pola sata velikogorički trećeligaš usmjerava ovaj dvoboj na svoju stranu.

Prvo je Matej Adžić, desetak minuta nakon ulaska u igru, izjednačio na 1:1, a za prednost gostiju pobrinuo se Marin Sudar, još jedan 'džoker s klupe', koji je u 74. minuti realizirao kazneni udarac.

Samo minutu kasnije Antonio Bakula posprema još jednu loptu u mrežu Bistre, što je bio i ključni trenutak u ovoj pobjedi.

Uspjeli su domaći u finišu smanjiti zaostatak, Grozdek je precizan s bijele točke, ali u samoj završnici Debijađi je sačuvao svoja vrata i Kurilovec je kolo prije kraja sezone stigao do 19. pobjede.

U posljednjem susretu na Udarnik stižu Ponikve.