°C 8

U Vrapču se nastavila crna serija Kurilovčana

24.04.2021.

Nakon serije sjajnih rezultata, pozicije na vrhu ljestvice i priča o drugoligaškim ambicijama, u Kurilovcu su zaredali s porazima i tako izgubili korak za vodećim Jarunom.

Posljednji je stigao na gostovanju u Vrapču, a domaćin je slavio rezultatom 2:1.

Ekipi Marka Pancirova ovo je treći uzastopni izgubljeni dvoboj, poslije gubitka bodova u Karlovcu i doma protiv sada drugoplasiranog Trnja.

Vrapče je do prednosti stiglo već u osmoj minuti preko Salopeka, ali je osam minuta kasnije Filip Dianežević stvario vratio na početak.

Odlučujući pogodak pao je u samom finišu prvog poluvremena, Bruno Vukadin zabio je za domaćina.

Kurilovčani su u evidentnoj krizi rezultata, a prilika za prekid crnog niza stiže u idućem kolu u Petrinji kod Mladosti.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Juraj Spudić, Antonio Ćosić, Matej Adžić, Luka Sedlaček, Filip Dianežević (Ivan Bolješić 83'), Josip Marinić (Serigne Lo Pape 59'), Roko Krpan (Antonio Bakula 83'), Ivan Rajić, Marko Muhar (Filip Hodak 77'), Marin Sudar (Leon Celčić 46'). Trener: Marko Pancirov.