°C 19

Novi razočaravajući domaći poraz Futsal Gorice

28.11.2023.

Još jedan razočaravajući rezultat upisala je Futsal Gorica u drugoligaškom društvu te je ostala 'zakucana' za dno poretka 1. HMNL...

Nakon remija protiv Splita i pobjede u Novom Marofu probudila se nada u pozitivan rasplet ove sezone, ali dva uzastopna domaća poraza ponovno su Crveno-crne vratili u realnost grčevite borbe za opstanak.

Od Šibenika 1983 su Taurusi izgubili 2:4, a protiv murterskih Jezera 4:5, u dramatičnoj završnici, u kojoj nisu realizirali udarac sa šest metara u 39. minuti dvoboja.

No, teško je do pozitivnog rezultata sa samo sedam igrača u zapisniku, od čega je jedan rezervni vratar Matković.

Jezera su do poluvremena imala tri pogotka prednosti (1:4), ali Futsal Gorica je u nastavku opasno zaprijetila gostima. Vinko Vardić je početkom drugog dijela zabio svoj drugi pogodak, dok je u 38. minuti kompletirao i hat-trick. U istoj minuti gosti zabijaju u vlastitu mrežu, na semaforu je neizvjesnih 4:5, ali Antonijo Papac nije zabio šesterac Kardumu i to je prelomilo ovaj dvoboj.

Na vratima domaćih bio je kapetan Pavao Ježić, uz Papca i Vardića, u početnoj postavi bili su još i Filip Vojnović, koji se u ovoj utakmici istaknuo s dva autogola, te Josip Lazanin, dok su rezerve bili Mario Erceg i Jakov Matković.

'Tanak' je to kadar za bilo što osim trenutno posljednje pozicije na ljestvici.

Slijedi gostovanje kod trećeplasirane Nove Gradiške...