°C 10

Maratonci preuzeli vodstvo u Samoborskoj zimskoj trail ligi

20.12.2022.

Nepokolebljiva ekipa Maraton kluba Velika Gorica nastavila je s odličnim nastupima na Samoborskoj zimskoj trail ligi, a za nagradu će Božićne i Novogodišnje blagdane provesti na vodećem mjestu natjecanja!

Maratonci su u petom kolu osvojili najviše bodova, a to im je donijelo preuzimanje vodstva u ukupnom poretku.

Padao je lagani snijeg, temperatura je bila oko nule, ali to nije zaustavilo goričke trkačice i trkače.

Najbolji pojedinačni rezultat ostvarila je Vedrana Janjić, koja je u ženskoj konkurenciji na dugoj stazi od 15 kilometara imala najbolje vrijeme!

Jasna Mikulić je završila na trećem mjestu, a treći je bio i Matej Janjić u muškoj konkurenciji.

Na stazi od 15 kilometara deseto mjesto osvojio je Hrvoje Mikulić, dok je Marijan Malčević završio na 14. poziciji.

"Istrčao sam svoj osobni rekord na 15 kilometara, a bilo je to dvije minute brže od starog najboljeg rezultata. Baš mi je 'pasala' temperatura oko nule i sitni snijeg koji je padao, a nije nedostajalo niti blata i bljuzge," komentirao je svoj nastup Marijan.

Na kratkoj stazi od osam kilometara nastupili su Kristina Terzić, Goran Novak i Nedjeljko Babić.

"Čestitamo svim našim aktivnim članovima na super rezultatima! Slijedi kratki predah za Božićne i Novogodišnje praznike, pa onda lagani uvod u novu atletsku sezonu. Samoborska zimska trail liga nastavlja se 7. siječnja," javio nam je tajnik MK Velika Gorica Bruno Škrinjarić.