°C 15

Kurilovec golovima Šarića, Sudara i Sedlačeka sredio 'fenjeraša' iz Karlovca

20.09.2020.

Nogometaši Kurilovca opravdali su ulogu favorita protiv 'fenjeraša' Karlovca, koji prije dolaska na Udarnik nije osvojio niti bod. Iako su gosti zabili prvi ovosezonski pogodak, ostali su na 'nuli', a Kurilovčani su učvrstili svoju poziciju na vrhu trećeligaške ljestvice.

Sve bitno dogodilo se u prvoj polovici prvog poluvremena...

Dvoboj je ekipa Perice Vidaka otvorila na najbolji mogući način, pogotkom u prvoj minuti, Mijo Šarić bio je strijelac.

Već u desetoj Marin Sudar udvostručuje prednost, a na ulasku u 20. minuti gosti smanjuju zaostatak preko Kurečkog.

Točno na sredini prvog dijela Luka Sedlaček iz kaznenog udarca postavlja na, pokazalo se kasnije, konačnih 3:1.

U samom finišu utakmice Josip Marinić je zaradio dvije javne opomene, isključen je na ulasku u sudačku nadoknadu i Karlovčani nisu imali vremena iskoristiti brojčanu prednost.

Kurilovec je i dalje bez poraza, a s pet pobjeda, jednim neodlučenim ishodom i uvjerljivom gol-razlikom 14:4 na vodećoj poziciji ima tri boda viška ispred idućeg suparnika Trnja, koje je u šestom kolu 3. HNL Središte slavilo u Dugom Selu (0:1). Jarun zaostaje četiri boda nakon što je u Sisku kod Segeste odigrao 1:1.

Derbi kod NK Trnja na rasporedu je iduće nedjelje, 27. rujna, s početkom u jutarnjem terminu od 11 sati.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Mijo Šarić, Josip Marinić (CK 90'), Mate Tominac (Karlo Althaller 70'), Luka Sedlaček, Luka Mandura (Noa Kovačić 82'), Filip Hodak (Antonio Bakula 70'), Marin Matoš, Mislav Čunčić, Ivan Rajić, Marin Sudar (Antonio Ćosić 87'). Klupa Nikola Beljan, Roko Krpan, Hrvoje Bevanda. Trener: Perica Vidak.