°C 8

Hodak i Sedlaček zabili Vrapču za nastavak sjajnog kurilovečkog niza

04.10.2020.

Samo nekoliko dana poslije povijesnog slavlja nad Vinogradarom za plasman u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa, niz bez poraza nastavljen je i na Udarniku u osmom kolu 3. HNL Središte, nakon sigurnog slavlja nad zagrebačkim Vrapčem.

Desetak minuta prije poluvremena je Filip Hodak osigurao domaćima početnu prednost, a nakon desetak minuta igre u nastavku Luka Sedlaček je postavio konačnih 2:0.

U početnoj postavi trenera Perice Vidaka bili su Jan Paolo Debijađi, Noa Kovačić, Mijo Šarić, Petar Lucijan Čurek, Josip Marinić, Mate Tominac, Marin Matoš, Marko Muhar, Ivan Rajić, Luka Sedlaček i Filip Hodak. Odmah nakon drugog pogotka Tominac i Hodak prepustili su mjesto Vlatku Martinoviću i Juraju Spudiću, a u finišu dvoboja su umjesto Muhara i Sedlačeka ušli još i Ladislav Roginić i Marin Sudar.

Kurilovčani su i dalje na vrhu trećeligaške ljestvice s 20 osvojenih bodova, tri više od Ponikvi i Trnja i četiri od Dugog Sela.

Ubitačni ritam nastavlja se već u srijedu 7. listopada, na rasporedu je gostovanje kod petoplasiranog Jaruna.

(Foto: NK Kurilovec)