°C 7

Danijel Trgovac na PH u maratonu: Čestitke svima koji su trčali po ovom ružnom vremenu

11.10.2021.

Ekstremni vremenski uvjeti obilježili su ovogodišnji Zagreb maraton. Niska temperatura, jak vjetar i neumorna kiša tijekom cijele utrke ipak nisu obeshrabrili brojne natjecateljice i natjecatelje.

Danijel Trgovac predstavljao je Maraton klub Velika Gorica na Prvenstvu Hrvatske, a uspio je završiti utrku, što je također iznimno postignuće.

“Nije baš po planu, ali ok. Uhvatili me grčevi tri puta, tako da je i dobro završilo. Sad u nove treninge i nove trke. I naravno, čestitke svima iz kluba koji su trčali po ovom ružnom vremenu,” istaknuo je Danijel, koji je ciljem prošao u vremenu 3:44:41.

Predstavnici MK Velika Gorica, Vedrana Janjić, Lana Pečnik, Jasna Mikulić i Želimir Delač, sudjelovali su i na utrci polumaratona. Lana je utrku završila za 1:43:06, Vedrana za 1:46:14 čime je postavila i svoj novi osobni rekord. Jasna za 1:50:01, dok je Želimir utrku istrčao za 1:36:48 te završio na četvrtom mjestu u kategoriji M 60.