°C 8

Vrbovčani 'zaspali' na otvaranju dvoboja kod Maksimira i na kraju ostali bez bodova

01.11.2019.

Damir Žbulj

U prvom dvoboju 11. kola 3. HNL Središte Vrbovec je poražen na gostovanju kod Maksimira s 3:1.

Praktički u prvom pravom napadu domaćih, u drugoj minuti dvoboja, Dominik Horvat je zatresao mrežu Jelavića, dok je Ivan Abramović samo dvije minute kasnije i udvostručio prednost Maksimira. Već tada je bilo jasno kako će se ekipa pod vodstvom Tihomira Bradića teško izvući iz ovog rezultatskog ponora u otvaranju susreta.

Nadu u pozitivan ishod je u 36. minuti vratio Josip Slišković, međutim, Maksimir je bio taj koji je diktirao ritam i koji nije dozvolio bilo kakvu neizvjesnost u završnici susreta. Domaći su propustili nekoliko odličnih prilika, a konačnu potvrdu slavlja donio je Abramović, svojim drugim pogotkom 15-ak minuta prije kraja okršaja na Oboju.

U preostalim susretima 11. kola, između ostalih parova, Vinogradar u subotu u Krapini od 14 sati gostuje kod Zagorca, Kurilovec u istom terminu gostuje kod Jaruna, dok će u nedjelju od 14 sati snage odmjeriti Bistra i Dugo Selo.

Vrbovčani u idućem kolu na svom travnjaku dočekuju Jarun.

NK VRBOVEC: Petar Jelavić, Filip Busija, Mario Ćosić, Domagoj Colarić (Gabriel Tolić 76'), Josip Slišković, Marko Čupić, Antonio Šiprak (Marko Novokmet 63'), Ilija Radovac, Filip Pluščec, Alen Babić (Hrvoje Medverec 82'), Silvio Malkoč. Klupa: Damjan Vojnić, Matija Grežina, Martin Tolić, Daniel Jukić.