°C 10

Inter slavio i protiv Cibalije, Šroler upisao i pogodak i asistenciju

31.08.2020.

Nogometaši Intera nastavili su s pobjedama u Drugoj HNL, a nakon što su na otvaranju sezone dobili Solin, na domaćem terenu bili su bolji i od vinkovačke Cibalije.

Žuti su poveli već u drugoj minuti, kad je Martin Šroler iz slobodnog udarca pogodio mrežu Antolovića.

Odluka je pala već nakon pola sata igre, strijelac prvog pogotka je ovaj put ubacio u kazneni prostor, a Ivan Mamut je glavom postavio na konačnih 2:0.

Mladi 21-godišnji Šroler je u Zaprešiću na posudbi iz Gorice.

Ekipa Tomislava Ivkovića u nastavku je uspješno sačuvala prednost i tako stigla do drugog slavlja.

Dvoboj drugog kola protiv Rudeša odgođen je za 5. rujna.

Sezona se nastavlja nakon reprezentativne pauze, a prema rasporedu Inter gostuje kod Dubrave Tim kabela, u petak 11. rujna.

NK INTER-ZAPREŠIĆ: Matković, Luka Uzelac (Barić 74'), Nekić, Grgić, Bosec, Dunić (Marko Uzelac 63'), Mazalović, Goričan (Mihael Benčić 90'+2), Šroler, Vranjković (Abramović 63'), Mamut. Klupa: Križanović, Plehan, Jovičević, Ljuboja, Grozdek. Trener: Tomislav Ivković.