°C 3

Fantastične Udarnice protutnjale kroz Zaprešić!

22.11.2021.

Još jednu sjajnu utakmicu odigrale su rukometašice Udarnika pod vodstvom Darija Zrnića. Na gostovanju u Zaprešiću potvrdile su na terenu razliku u kvaliteti između ove dvije ekipe te su s 34:20 stigle do uvjerljivog i više nego zasluženog slavlja.

Domaće igračice tek su imale uvodnu prednost, no, nakon toga sve je bilo u znaku Udarnica, koje su do poluvremena otišle na osam pogodaka viška, dok su u nastavku 'bez milosti' do vrha napunile mrežu Zaprešića.

Sve igračice, osim vratarki, su se upisale u listu strijelaca, a predvodile su  Anja Vučićević sa šest i Nika Obajdin s pet golova. Bernarda Mostarlić je precizna bila četiri puta, po tri pogotka zabile su Dora Sertić i Erika Štefanić, dvaput su mrežu suparnica tresle Katarina Gujić, Barbara Brdovčak, Marta Miletić i Tabeaceline Magenreuter, dok su jedan gol postigle i Ana Cerovski, Anja Haramina, Nika Horvat, Magdalena Jurić i Tea Begić.- Mrežu su čuvale Lena Dunđerović i Katarina Šako.

Udarnik nakon sedam odigranih utakmica u 2. HRL Zapad ima tri pobjede, isto toliko poraza i jedan remi. Trebat će nadoknaditi dva zaostala susreta, kod Samobora i doma protiv Siska, a u idućem kolu u goste im stiže Ivanić!