°C 6

Rukometaši Gorice na domaćem parketu pred TV kamerama bez pobjede nad Bjelovarom

06.10.2019.

Rukometaši Gorice nisu uspjeli na domaćem parketu srednjoškolske dvorane i ispred televizijskih kamera svladati RK Bjelovar, novaka u Paket 24 Premijer ligi.

Utakmica je odigrana u izravnom televizijskom prijenosu, a dvoboj je završio bez pobjednika rezultatom 25:25.

Pogotkom Ereša Goričani su na predah otišli s minimalnim vodstvom, nakon što su pet minuta prije poluvremena bili u minusu dva gola.

U nastavku je Gorica imala +2, posljednji put desetak minuta prije kraja, međutim, završilo je neodlučenim ishodom.

Davor Ćavar predvodio je sa šest golova (6/8), pet je dodao Jakov Vrdoljak (5/8), dok je Ivan Laljek precizan bio četiri puta (4/6). Sladoljev je imao sedam, a Purić četiri obrane.

U redovima Bjelovara bolji od ostalih Grizelj i Jurišić sa šest zgoditaka svaki.

U preostalim susretima GRK Varaždin 1930 je s 29:25 dobio Zamet, Spačva je s 27:30 u Dubrovniku nastavila svoj savršeni niz i zadržala vodeće mjesto na ljestvici. Dubrava je s 35:26 deklasirala Umag, a Poreč je s minimalnih 30:31 slavio u Sesvetama.

U četvrtom kolu Goricu čeka gostovanje kod lidera Paket 24 Premijer lige u Vinkovcima.