°C 7

Prijić pomogao Vinogradaru zadržati savršeni učinak, Vrbovec ostao na dnu ljestvice

09.09.2019.

Vinogradar je i u trećem kolu 3. HNL - Središte nastavio svoj pobjednički niz. Na domaćem terenu je s 2:0 svladao zagrebačke Ponikve te je uz Mladost iz Petrinje jedini klub koji na otvaranju sezone ima savršeni učinak.

Junak posljednjeg slavlja bio je Igor Prijić, koji je postigao oba pogotka za Vinogradare, prvi sredinom prvog poluvremena, a drugi u samom finišu dvoboja, šest minuta prije kraja susreta.

Ekipa Sanjina Lucijanića s puno je autoriteta krenula u trećeligaško natjecanje, a u idućem kolu svoju će kvalitetu trebati potvrditi kod novaka u Maču.

Gaj je u ovom kolu s minimalnih 1:0 slavio na gostovanju u Vrbovcu...

Čovjek odluke bio je Davor Iskrić, koji je s klupe na teren ušao u 38. minuti umjesto Tomislava Čavala, a samo pet minuta kasnije zabio je pobjednički pogodak.

Vrbovčani su na dnu poretka sa samo jednim osvojenim bodom.

U županijskom derbiju u velikogoričkom Kurilovcu slavili su gosti iz Dugog Sela s uvjerljivih 4:1.

-->> Dugo Selo demoliralo Kurilovec u županijskom derbiju na Udarniku

U idućem kolu Vrbovec u subotu 14. rujna (16.30 sati) gostuje baš u Dugom Selu, Kurilovec u istom terminu igra kod Lučkog, dok trostruki prvak Vinogradar u Maču svoj dvoboj četvrtog kola igra u nedjelju 15. rujna od 11 sati.