°C 14

Ines Grdenić seniorska viceprvakinja Hrvatske, Mia Mijović osvojila broncu!

12.01.2020.

Najbolja sportašica Velike Gorice na fantastičan je način otvorila novu godinu, ali i okrenula novu stranicu u svojoj dosadašnjoj bogatoj karijeri.

Nakon što je u mlađim dobnim kategorijama osvojila sve što se može osvojiti Ines Grdenić ušla je u seniorsku konkurenciju na impresivan način, osvojivši titulu viceprvakinje Hrvatske!

Fenomenalna Ines je prvi puta nastupila u kategoriji do 55 kilograma, a poražena je tek u finalu, od hrvatske reprezentativke, puno iskusnije Alessandre Hasani., članice karate kluba TAD iz Rijeke.

Bit će sigurno prilike za revanš...

Za fantastične vijesti pobrinula se i Mia Miović, koja je u kategoriji do 50 kilograma osvojila brončanu medalju. Naslov prvakinje osvojila je Jelena Pehar, a srebro je pripalo Luni Hamer.

Idealan je ovo ulazak u novu godinu, u kojoj Hrvatski karate savez slavi 50. rođendan, za karate klub Velika Gorica, koji je još jednom potvrdio kako je među najboljima u Lijepoj našoj.