°C 9

Hat-trick nezaustavljivog Prijića u velikom slavlju Vinogradara, Bistra i Vrbovec uvjerljivi

23.10.2019.

Damir Žbulj

Nogometaši Vinogradara uvjerljivo su svladali Mladost iz Petrinje. Na svom travnjaku slavili su 4:1, uz novu izvanserijsku partiju Igora Prijića, koji je postigao hat-trick...

Ukupno je ove sezone u devet odigranih kola zabio nevjerojatnih 15 pogodaka!

Bila je to na Mladini jednosmjerna utakmica u kojoj je mrežu gostiju Prijić načeo već u šestoj minuti, dok je Matej Ivkovčić nekoliko minuta kasnije zabio i drugi gol Vinogradara.

Prijić je posao završio početkom nastavka, kad je s nova dva pogotka zapečatio sudbinu gostiju, prvo glavom pa s bijele točke. Viktor Špišić je devet minuta prije kara samo ublažio poraz Mladosti.

Vrbovec je do druge ovosezonske pobjede u 3. HNL Središte stigao na gostovanju kod Vrapča gdje je pobijedio sa sigurnih 3:0.

Alen Babić je u 17. minuti zabio za početnu prednost, a onda je na scenu stupio Josip Colarić, koji je četiri minute kasnije udvostručio vodstvo Vrbovca da bi pet minuta prije predaha postavio i konačni rezultat.

Bistra je s identičnih 3:0 kod kuće svladala Ponikve te se učvrstila u sredini ljestvice.

Matej Bagarić i Tomislav Hanžek su sredinom prvog dijela probili obranu gostiju, dok je Emanuel Nikpalj pola sata prije kraja zabio i treći gol Bistre.

Dugo Selo je kod Jaruna bez pobjede ostalo tri minute prije kraja kad je Nenad Herceg pogodio za konačnih 1:1.

Gosti su vodili od završnice prvog poluvremena, nakon što se u listu strijelaca upisao Emanuel Benković.

Karlo Rebernjak je 20-ak minuta prije kraja zaradio drugi žuti karton, a Dugoselci nisu do kraja uspjeli izdržati pritisak domaćih.

-->> Humeljak spasio bod u Krapini, u subotu se na Udarniku igra derbi s Maksimirom

Na ljestvici je Dugo Selo na 11. poziciji s devet osvojenih bodova, a u idućem kolu 26. listopada od 15 sati u goste im stiže Trnje. Kurilovec u istom terminu igra na Udarniku protiv Maksimira, baš kao i Vrbovec protiv Zagorca te vodeći Vinogradar protiv Vrapča.

Bistra kod Gaja u Maču gostuje u nedjelju od 11 sati.