°C 6

Žuti se spremaju za okršaj s Cibalijom

24.08.2020.

Nogometaši Intera pripremaju se za dvoboj trećeg kola Druge HNL, u petak u Zaprešić stiže vinkovačka Cibalia.

Zbog koronavirusa u NK Rudeš gostovanje u drugom kolu odgođeno je za 5. rujna, a umjesto prvenstvene utakmice ekipa Tomislava Ivkovića odigrala je pripremni dvoboj protiv kombiniranog sastava Hrvatskog dragovoljca.

Žuti su slavili s 3:1, nakon što su gosti poveli u 35. minuti preko Ivančića. U finišu prvog dijela izjednačio je Vranjković, a Marko Uzelac i Abramović su u nastavku osigurali pobjedu.

U početnoj postavi Intera bili su Matković, Luka Uzelac, Nekić, Grgić, Bosec, Mazalović, Dunić, Šroler, Goričan, Mamut, Vranjković, a priliku su dobili i iskoristili Križanović, Barić, Soldo, Mihael Benčić i strijelci Abramović i Uzelac.

Dvoboj s Cibalijom na rasporedu je u petak u 20 sati na stadionu Ivan Laljak Ivić.

U prvom kolu Inter je dobio Solin s 4:1.