°C 5

Remi u Koprivnici, Žuti ponovno zabili s bijele točke

24.05.2020.

Nogometaši Intera odigrali su drugi pripremni dvoboj prije nastavka prvoligaške sezone. Nakon poraza na Rujevici kod Rijeke, gostovanje u Koprivnici završilo je bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Slaven Belupo je imao inicijativu u prvom poluvremenu te je na predah otišao s minimalnom prednošću. Bogojević je u sudačkoj nadoknadi uspio svladati Matkovića, koji se u prvih 45 minuta istaknuo s nekoliko dobrih intervencija.

Inter je do izjednačenja stigao u 68. minuti, kad je Zamouri realizirao kazneni udarac.

Trener Tomislav Ivković u susret je krenuo s Matkovićem, van Bruggenom, Soldom, Postonjskim, Mlinarom, Conevom, Mamutom, Nekićem, Bosecom, Mazalovićem i Benčićem, a u posljednjih pola sata priliku su dobili još i Hađžikić, Savić, Barić, Rom, Marasović, Bilobrk, Mitrović, Vušković, Zamouri i Vego.

U planu je još i pripremni dvoboj s Dinamom, koji je na rasporedu 29. svibnja, dok će u nastavak sezone Žuti krenuti 5. lipnja na splitskom Poljudu protiv Hajduka.