°C 5

Kurilovec uzeo samo bod u domaćem dvoboju s Bistrom

23.11.2020.

Nogometaši Kurilovca u 16. kolu 3. HNL Središte nisu na svom travnjaku uspjeli svladati Bistru. Završilo je bez pobjednika 1:1, čime je ekipa Perice Vidaka izgubila korak za vodećim Jarunom, koji je u ovom kolu bio uvjerljiv protiv Maksimira (4:0), uz hat-trick nezaustavljivog Igora Prijića.

Kurilovčani su poveli u osmoj minuti, Josip Marinić realizirao je kazneni udarac.

Gosti su izjednačili desetak minuta prije poluvremena, siguran izvođač s bijele točke bio je Mario Rašić.

U srijedu će Vidakova momčad odigrati odgođeni domaći dvoboj s petrinjskom Mladosti iz desetog kola, a idućeg vikenda igra se završnica prvog dijela ove turbulentne trećeligaške sezone, obilježene koronavirusom, a na rasporedu je gostovanje kod Ponikvi.

Posljednju ovogodišnju utakmicu Kurilovec će imati 2. prosinca u Vrbovcu, u odgođenom 13. kolu.

Trenutno je velikogorički trećeligaš na trećoj poziciji s 30 bodova, koliko ima i Trnje s utakmicom više. Jarun sada čvrsto drži vrh s 34 boda iz 15 susreta, a od osvajanje jesenske titule dijela ga pobjede u srijedu kod pretposljednje Mladosti u Petrinji i naredne subote kod fenjeraša Vrbovca, koji je skupio tek pet bodova.