°C 7

Iva Kluk i Lovro Brekalo branili boje PK Gorica na plivačkom prvenstvu Hrvatske!

22.12.2021.

Zapažen nastup na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci imali su Iva Kluk i Lovro Brekalo iz Plivačkog kluba Gorica!

Na bazenu Kantrida, u pratnji trenera Filipa Zelića, Iva je izborila čak dva finala, u disciplinama 50 metara prsno i 200 metara mješovito, dok je Lovro u jednoj od najtežih disciplina, na 200 metara delfin, zauzeo 34. mjesto u Hrvatskoj.

U seniorskoj konkurenciji na 50 metara prsno Iva je osvojila osmo mjesto, u konkurenciji mlađih seniorki je bila sedma, dok je bila i šesta juniorka Hrvatske! U utrci na 200 metara mješovito zauzela je 16. poziciju u sve tri kategorije.

"Čestitamo našim Goričanima na dobrim utrkama i radujemo se novoj sezoni," javila nam je klupska trenerica Sara Brajković.