°C 15

HOK Gorica nastavlja dominaciju

11.03.2019.

Damir Žbulj

Odbojkašice Gorice nastavile su nizati sjajne rezultate i u doigravanju za plasman u viši rang natjecanja.

Na domaćem terenu uvjerljivo su i bez izgubljenog seta svladale Petrinju (25:13, 25:20, 25:14) te su zadržale vodeću poziciju Lige za prvakinje 2. HOL.

HOK Gorica na ljestvici ima 15 bodova, četiri više od druge ekipe Dinama i čak šest više od Bjelovara i na najboljem su putu da ih iduće sezone gledamo u 1. B Hrvatskoj odbojkaškoj ligi, gdje nastupa i OK Velika Gorica.

U idućem kolu igračice pod vodstvom Ines Rendulić gostuju kod treće ekipe zagrebačke Mladosti.

U Gradskoj sportskoj dvorani održano je i natjecanje u 'maloj' odbojci, gdje su dvije ekipe HOK Gorica ugostile sportske prijatelje i rivale iz Zagrebačke županije.

Ekipa 'Mala B' natjecanje je završila na desetoj poziciji, dok je ekipa 'Mala A' osvojila trofej za treće mjesto i brončane medalje.

"Iduće sezone mali broj djevojčica prelazi na igru na velikom terenu, a onaj veći dio, s godinom iskustva iza sebe, borit će se za osvajanje županijskog prvenstva Male odbojke," poručili su iz uspješnog velikogoričkog kluba.