°C 6

Gorica preko Ivanića do osmine finala Kupa

10.12.2021.

Damir Žbulj

Rukometaši Gorice uvjerljivo su izborili svoje mjesto u osmini finala Hrvatskog rukometnog kupa. U trećem kolu Kupa Regije Središte slavili su Goričani na gostovanju kod Ivanića s 31:22.

Iako, prvo poluvrijeme bile je gotovo u potpunosti izjednačeno, no, u nastavku je ekipa Andrije Nikolića ipak 'dodala gas' i napravila veliku razliku.

Lucian Bura je ovaj dvoboj odmarao i titulu najboljeg strijelca je preuzeo kapetan Hrvoje Ceković, koji je u SD Žeravinac postigao osam golova.

Ivan Laljek i Juro Čakarić dodali su po sedam komada, a Filip Goričanec, Fran Tomašić i Dominik Gal zabili su svaki po tri pogotka.

U redovima poraženi Leon Lukačec je zabio pet golova, a po četiri su dodali Doroteo Lukačec i Fran Lončarić.