°C 9

Rijeka u prvih pola sata 'razbila' Inter: Izgledali smo sramotno

25.11.2019.

Nogometaši Intera nisu se dobro proveli u domaće dvoboju s Rijekom (1:4), u 16. kolu HT Prve lige.

Utakmica je bila odlučena u prvih pola sata, kad su gosti postigli sva svoja četiri pogotka.

U šestoj minuti mrežu Freliha zatresao je Andrijašević, sredinom prvog dijela je dva puta poentirao Čolak, a posao je zaključio Gorgon.

Inter je u nastavku imao nekoliko prilika, Grgić je glavom pucao malo iznad grede, Ljubić je uzdrmao vratnicu, a počasni gol za Inter u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio je Vinko Soldo, nakon sjajnog solo prodora i lijepog udarca s ruba kaznenog prostora.

"Izgledali smo bezidejno, usporeno i pomalo smiješno. Izgledali smo sramotno, još je i tih 0:4 bio dobar rezultat. Ovi problemi koje imamo utječu na psihu igrača, izgledali smo kao razbijena vojska. Ako se u narednim danima nešto ne promijeni, teško ćemo se dignuti nakon ovoga.

"Na poluvremenu je deset igrača zaslužilo zamjenu, ali sam odlučio ih sve ostaviti na terenu. Nisam želio igrače s klupe dovesti u situaciju da ulaze kod tog rezultata," poručio je nakon teškog poraza trener Samir Toplak.

Zaprešićka momčad je na pretposljednjem mjestu s 11 bodova, koliko ima i zadnji Varaždin. Već u petak je na rasporedu gostovanje u Koprivnici kod Slaven Belupa, koji je pobjedom nad Lokomotivom odmaknuo od zone ispadanja.

NK INTER ZAPREŠIĆ: Frelih, Soldo, Grgić, Tatomirović, Čeliković, Bosec, Mlinar, Mazalović, Ljubić, Ahmedi (Mitrović 65'), Serderov.