°C 13

Nesretni Kurilovčani u sudačkoj nadoknadi ispustili pobjedu kod Gaja u Maču

01.09.2019.

Nogometaši Kurilovca, nakon osvajanja Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije, u prva dva kola nove trećeligaške sezone osvojili su dva boda.

Poslije domaćeg remija s Ponikvama i na gostovanju kod Gaja u Maču nisu uspjeli slaviti, završilo je 1:1 (0:1), golom domaćina u samom finišu susreta.

Kurilovčani su već u desetoj minuti stigli do prednosti, pogodio je Matej Kelava, ali u nastavku dvoboja nisu uspjeli kapitalizirati dominaciju na travnjaku.

Duboko u sudačkoj nadoknadi stigla je 'kazna' za promašaje.

Dino Cvrtila iskoristio je neodlučnost obrane Kurilovca i zabio za konačni rezultat.

Priliku za prvu pobjedu ekipa Perice Vidaka ima iduće subote, kad na Udarnik stiže Dugo Selo.

NK KURILOVEC: Luka Bogović, Mijo Šarić (Tomislav Grdenić 79'), Matej Kelava, Mislav Čunčić, Luka Povoljnjak, Ivan Rajić, Marin Matoš, Luka Sedlaček (Maks Slunjski 52'), Jakov Karabatić, Luka Mandura (Fran Stiplošek 89'), Petar Lucijan Čurek. Klupa: Jan Paolo Debijađi, Patrik Posavec, David Posavec, Toni Borovac, Trener: Perica Vidak.

(Foto: NK Gaj Mače)