°C 7

Borbene Dugoselke u neizvjesnoj završnici ostale bez bodova u Splitu

15.10.2019.

Dugoselske rukometašice upisale su u četvrtom kolu 1. HRL na gostovanju u Splitu i treći poraz. Ponovno je to bila izjednačena utakmica, a domaće igračice slavile su na kraju s 27:25.

Gošće su u prvom dijelu imale prednost, rezultat je na poluvremenu bio poravnat na 11:11, a u nastavku dvoboja Splićanke rade razliku. U finišu su rukometašice Dugog Sela imale priliku za izjednačenje, no, Split 2010 odlazi na tri pogotka viška i prelama dvoboj na svoju stranu.

Najefikasnije su u redovima poraženih bile su Josipa Bebek sa sedam i Valentina Čamber sa šest postignutih pogodaka, dok je Iva Šebalj na golu imala deset obrana.

U idućem kolu u Dugo Selo dolazi Bjelovar, ekipa koja je u četiri uvodna kola upisala sve četiri pobjede te je uz Lokomotivu i Podravku jedina s maksimalnim učinkom.

ŽRK DUGO SELO '55: D. Vlajsović 2, V. Čamber 6, E. Martinović, P. Jakešević 2, D. Kontrec, L. Belanić, B. Stojanović, J. Bebek, E. Novosel, A. Rupčić, A. Galić 4, K. Svetec 4, I. Šebalj (10 obrana), P. Franjić.